Lustra na wymiar

LUSTRA NA WYMIAR – wykonywane przez naszą firmę lustra są odporne na czynniki korozyjne panujące w łazienkach ? odbijająca warstwa srebrna zabezpieczona jest odpowiednimi lakierami przed działaniem wilgoci.


W ofercie znajdują się lustra srebrne (tradycyjny kolor lustra), jak i lustra w kolorze grafitowym lub brązowym. Krawędzie luster mogą być fazowane (szerokie, ozdobne ścięcie wzdłuż krawędzi) od 5 – 35 mm lub szlifowane. Zarówno faza, jak i szlif są polerowane, dzięki czemu produkt charakteryzuje wysoka jakość estetyczna. Lustra mogą być wycinane w dowolne kształty. Można w nich nawiercać otwory, naklejać elementy szklane, nanosić motywy za pomocą piaskowania, sitodruku lub grawerowania.


Piaskowanie lustra od spodu polegające na usunięciu warstwy srebrnej i zmatowieniu szkła pozwala zastosować oświetlenie od wewnątrz lustra. Wykonujemy również lustra bezpieczne, w których tylna powierzchnia pokryta jest specjalną folią, która w przypadku rozbicia lustra przytrzymuje okruchy szkła, co znacznie zmniejsza ryzyko skaleczenia.

Lustra na wymiar możemy wykonać maksymalnie w wymiarze 2000 mm x 3000 mm.


Lustra na wymiar